MHP'li Özdemir: "Türkiye'nin düşmanlarına karşı kararlıyız!"

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MHP'li Özdemir: "Türkiye'nin düşmanlarına karşı kararlıyız!"
Abone ol
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, sosyal medya platformu X üzerinden yaptığı paylaşımda Türkiye'nin düşmanlarına karşı mücadelede kararlılık mesajı verdi.

Özdemir, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Mücadelemizin kimlerle olduğunu biliyoruz. Türkiye hasımlarının hazımsızlıklarını, yazıp çizilen senaryolarla dayatılma girişimlerine vakti geldiğinde verilecek cevap, vakurluğumuzun da en asil duruş olduğunun görülmesini sağlayacak."

FETÖ'NÜN AVRUPA AYAĞINDAKİ BÖLÜNME

Özdemir, FETÖ'nün ABD'den sonra Avrupa ayağının da ikiye bölünmesiyle ilgili olarak, "FETÖ’nün ABD’den sonra Avrupa ayağının da ikiye bölünmesi ile hızlanacak girişimler, örgütte çoktan birbirini ele vermeye başlayan kirli işleri her yönüyle ortaya saçacağı gibi bu örgütü Türkiye’ye karşı kullanmaya çalışan üç ayrı ülkeyi de deşifre edecek" dedi.

“MHP'NİN KUDRETİ HER YÖNÜYLE GÖRÜLECEK”

Özdemir, MHP'nin gücünü vurgulayarak, "Siz şimdilik yazdığınız senaryonun gereğini yapın, içinizden sızan bilgiler MHP’nin ne derece büyük bir kudrete sahip olduğunu her yönüyle gösterecektir." ifadesini kullandı. Ayrıca, Bozkurt sembolünün anlam ve öneminin daha da anlaşılacağını belirterek, "Siz Bozkurt’u durduracağınızı sanırken, tüm dünya Bozkurt’un anlam ve önemini daha da kavrayacak, Türk Milleti kendisine ait olan bu değeri daha da sahiplenecek, Türk Dünyası mutlaka 21. Yüzyılın yükselen en büyük kudreti olacaktır" dedi.


Özdemir, paylaşımını şu dörtlükle sonlandırdı:
“Bir ülkedir uzakta,
Yaralıdır tuzakta,
Uzağında kalsakta,
Gönlümüzde orası var…”

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir’in bu açıklamaları, Türkiye'nin düşmanlarına karşı mücadelesinde kararlılığını bir kez daha ortaya koydu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Bakan Kacır: Büyük markaların ülkemize girişini sağlıyoruzÖnceki Haber

Bakan Kacır: Büyük markaların ülkemize g...

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'den Ukrayna açıklamasıSonraki Haber

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'den Ukr...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar