Zakir Tercan

Zakir Tercan

Mail: noname@hotmail.com

MHP YOL GÖSTERİYOR, TETBİR ALIYOR…

MHP Ülkemiz için elini değil, gövdesini taşın altına koymuştur. MHP'nin meselesi kimin ne olacağı değildir. Kimin hangi makam ve statüye kavuşmayı hedeflediği hiç değildir.

MHP yol gösteriyor, milletimizin ağrıyan başına şifa olmak istiyor ve yaklaşan tehlikeleri hissedip şimdiden tedbir alıyor.

Ancak, yine Lider Devlet Bahçeli'nin bir sözünün de unutulmaması gerekiyor: "MHP düşüncelerinin korunmadığı yerde ne işimiz var?"

Lider Devlet Bahçeli ile yol yürümek her Ülkücü için şereflerin en yükseğidir. Sözün sözümüz, yolun yolumuzdur. Biz MHP'yi ve Liderimizi öyle sevdik ki, hiç tartışmaya açmadık...

MHP ve Lider Devlet Bahçeli hep Milli mağdurdur! Ama en büyük suç Türk milletinindir. Halen Milletinin adını zikretmeyenlerin arkasından gidiyorlar. Ey Türk titre ve kendine dön.

MHP ve Lider Devlet Bahçeli, Vatanın sigortasıdır!... Siz, AKP'nin bastonu, sarayın arka bahçesi dersiniz, Biz, Devlet gibi Devlet ve adam gibi adam deriz!

Yolumuzdan döndürmeye çalışanların, aramıza fitne ve fesat tohumu ekmek için fırsat kollayanların, ayrıştırıcı, ötekileştirici ve küstürücü söylemlerle hareket edenlerin üzerine balyoz gibi ineceğiz. Canımız pahasına da olsa; Üç Hilali ve MHP'yi lekeletmeyeceğiz, yere düşürmeyeceğiz.

Siyaseten hadım olmuşlar ve nefesi tükenenler, kalkmış 52 yıllık duruşu, omurgası, kalitesi, haysiyet, onuru, ilkeleri, ülküleri olan 300 milyonluk Turan coğrafyasında kurtarıcı görünen MHP ve Lideri Devlet Bahçeli'ye dil uzatacak kadar alçak ve haysiyetsizler türemiş. Hain hep hain.

Ülkücülükte, yalana ve iftiraya yer yoktur! Fitne ve fesat saçmak isteyenler asla ve asla Ülkücü değildir, hiç olmamıştır.

Biz yine de vazgeçmedik MHP'yi ve Lider Devlet Bahçeli'yi sevmekten. Dün hain diyorlardı bu gün adam ne büyüksün demeye başladılar. İnanın bunların kıblesi hiç belli değil.

Hiç bir zaman makamda ve mevkide gözümüz olmadı. Kimseden bir şey talebimizde yoktur. Davanın maaşlı askeri değil, gönüllü askeri olduk. Karşımıza çıkan bütün engellere ve riyakarlıklara rağmen Teşkilat, Fikir, Lider hiyerarşisinden kopmadık. Dün Lider Devlet Bahçeli dedik... Bugün de Lider Devlet Bahçeli diyoruz. Çünkü biz sevdamızı cüzdanımızda değil, yüreğimizde taşıyoruz.

Çünkü Partim MHP, Ülkem güvende. Ülkücü harekette mihenk taşı olmak yeter bize... Ülkücü olmak da en büyük mirastır evlatlarımıza.

Zakir TERCAN

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar